Strona główna przedszkole198.edu.pl

E-mail p198edu.um.warszawa.pl. Tel do biurafax 22 671 06 76. Tel do nauczycielek ul.Bartosika 797 319 848. Tel do nauczycielek ul.Abrahama 797 319 849. Bdquo;Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu. Mądrość nie znajdowała się na szczycie wiedzy zdobytej w szkole średniej, lecz w piaskownicy. Oto, czego się nauczyłem. 1 Dziel się wszystkim. 2 Baw się uczciwie. 3 Nie bij ludzi. 4 Oddaj rzecz, którą znajdziesz. Dyrektor Przed.

OVERVIEW

The site przedszkole198.edu.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have parsed twenty pages within the website przedszkole198.edu.pl and found zero websites linking to przedszkole198.edu.pl.

PRZEDSZKOLE198.EDU.PL TRAFFIC

The site przedszkole198.edu.pl has seen a variation levels of traffic all through the year.
Traffic for przedszkole198.edu.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole198.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole198.edu.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE198.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole198.edu.pl Mobile Screenshot of przedszkole198.edu.pl Tablet Screenshot of przedszkole198.edu.pl

PRZEDSZKOLE198.EDU.PL SERVER

We identified that a single page on przedszkole198.edu.pl took three thousand and sixty-two milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
80.72.45.250

We detected that this domain is using the Apache/2.2.14 server.

Strona główna przedszkole198.edu.pl

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site przedszkole198.edu.pl has the following on the web site, "Tel do biurafax 22 671 06 76." I noticed that the webpage also said " Bdquo;Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu." They also stated " Mądrość nie znajdowała się na szczycie wiedzy zdobytej w szkole średniej, lecz w piaskownicy. Oto, czego się nauczyłem. 4 Oddaj rzecz, którą znajdziesz."

ANALYZE MORE WEB SITES

Przedszkole nr 19 w Chorzowie - Witamy!

Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.

Przedszkole nr 1 w Bieruniu

Uchwała - Opłaty za przedszkole. PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 1 W BIERUNIU. Procedura dotycząca bezpieczeństwa dzieci podczas ich pobytu w Przedszkolu nr1 w Bieruniu. Procedura korzystania z systemu ePrzedszkole. List Pani Minister Edukacji Narodowej.

Przedszkole nr 1 w Łańcucie

Przedszkole nr 1 w Łańcucie. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łańcucie posiada jeszcze wolne miejsca. Istnieje możliwość przyjęcia dzieci, które ukończyły 2,5 rok życia. Szczegółowe informacje u Dyrektora placówki.

szkolnastrona - Przedszkole nr 1 w Sobótce - Strona startowa -

Gdzie Państwo spędzili wakacje? Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. INFORMACJE DLA RODZICÓW! Praca przedszkola w czasie przerwy wakacyjnej. W miesiącu LIPCU dyżur pełni przedszkole. W SIERPNIU przedszkole przy ul.